Skip to main content
 

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Bonarka Living zakończona

Zobacz naszą inną inwestycję

Mieszkanie od marki Echo Residential by Archicom – to się opłaca!

Dlaczego warto?

Pozycja lidera z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem

Od 37 lat Archicom realizuje marzenia o idealnym mieszkaniu. Archicom ma korzenie w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. Spółka realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe pod dwoma szyldami. Przedsięwzięcia w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz Poznaniu sygnowane są marką Echo Residential by Archicom natomiast we Wrocławiu brandem Archicom. Kompetencje i wiarygodność dewelopera budowane od 37 lat w stolicy Dolnego Śląska wzbogacone zostały 27-letnim doświadczeniem budowania w całym kraju wysokiej jakości projektów od Echo Investment.

fot. Anna Liminowicz

Archicom jest spółką giełdową, a nasze finanse są jawne

Akcje Archicom S.A. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a naszym akcjonariuszem większościowym jest Echo Investment S.A. Pełną transparentność firmy zapewnia cykliczne publikowanie raportów finansowych na stronie internetowej www.archicom.pl. Spółka stawia sobie za cel ugruntowanie pozycji lidera w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, a krokiem w tym kierunku jest sfinalizowana
transakcja wniesienia przez spółkę Echo Investment biznesu mieszkaniowego do spółki Archicom.

 

Gwarantujemy naszym Klientom:


bezpieczeństwo, doświadczenie, najwyższą jakość
stałą cenę zakupionego mieszkania potwierdzoną notarialnie (rosnące ceny materiałów i robocizny bierzemy na siebie)
przekazanie zakupionego lokalu w ustalonym terminie i standardzie.

Jako jedyny deweloper w Polsce posiadamy doświadczenie i kompetencje w projektowaniu i realizacji projektów destination place.

To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu.

Flagowymi inwestycjami destination place marki Echo Residential by Archicom są Browary Warszawskie i Fuzja.

Nasze realizacje