71

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Etap 2 - Budynki C

Oddanie: III kw. 2023

Etap 2 - Budynki D

Oddanie: III kw. 2023

MiastoInwestycjaBudynekNumerPiętroPokojePowierzchniaStrona świataCena za m2StatusZapytaniePlan

 • C-0-3-2

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 2 0 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytaj o cenę Wolne
 • C-1-3-6

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 6 1 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytanie Sprzedane Sprzedane
 • C-2-3-11

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 11 2 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytanie Sprzedane Sprzedane
 • C-3-3-16

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 16 3 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytaj o cenę Wolne
 • C-4-3-21

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 21 4 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytaj o cenę Wolne
 • C-5-3-27

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 27 5 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytaj o cenę Wolne
 • C-6-3-33

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 33 6 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytanie Sprzedane Sprzedane
 • C-7-3-39

  Kraków Osiedle Bonarka Living C 39 7 3 71.41 m2 zach-płn-wsch Zapytaj o cenę Wolne

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!