Skip to main content
 

Zobacz co zyskujesz kupując mieszkanie

w programie WŁASNE MIESZKANIE

Gwarancję najlepszego mieszkania.
Już dziś możesz wybrać dla siebie najlepsze mieszkanie.
Pamiętaj, że oferta gotowych w tym roku mieszkań systematycznie się kurczy.

Płynność finansową
Na czas zdobycia kredytu z rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%” nic nie płacisz a Twoje mieszkanie cały czas się buduje.

Bezpieczeństwo zakupu.
W razie nie przyznania kredytu dostajesz 100% wpłaconych środków.

Szczegóły programu „WŁASNE MIESZKANIE”

Nie musisz czekać, aby wybrać dla siebie najlepsze mieszkanie
– możesz zrobić to już dziś z puli mieszkań dostępnych w programie!

Masz większy wybór dostępnych mieszkań
– pamiętaj, że pula gotowych w tym roku mieszkań systematycznie się zmniejsza.

Już dziś zbadasz swoją zdolność kredytową
z naszym zaufanym ekspertem finansowym

Podpisujesz umowę deweloperską na wymarzone mieszkanie
z gwarancją niezmienności ceny

Wpłacasz tylko 10 – 20% wartości mieszkania na chroniony rachunek powierniczy,
a pozostałą płatność dopiero po uruchomieniu kredytu.

W momencie uruchomienia programu rządowego
„Bezpieczny kredyt 2%” masz już wybrane mieszkanie, zbadaną zdolność kredytową
– możesz jako jeden z pierwszych składać wniosek i załapać się na pulę przyznanych pieniędzy.

Korzystasz z rządowego programu  „Bezpieczny kredyt 2%”
bądź z
innej oferty kredytowej, a jeśli nie dostaniesz kredytowania możesz bezkosztowo wyjść z umowy deweloperskiej.

Odbierasz klucze do własnego mieszkania jeszcze w tym roku!

Zapytaj o szczegóły programu naszych Doradców

Już dziś zarezerwuj wygodny dla siebie termin spotkania.

Patrycja Iwanowska
Doradca Klienta

12 203 14 61 

Małgorzata Lis
Doradca Klienta

12 203 14 62

Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Podanie ww. danych osobowych i wyrażenie ww. zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania ofert handlowych lub informacji marketingowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na kontakt w oparciu o ww. kanały komunikacji zachęcamy do bezpośredniej wizyty w biurze sprzedaży lub nawiązanie rozmowy telefonicznej z Biurem Obsługi Klienta. Dziękujemy!